Kilka słów o działalności Premium Car Coding z Sędziszowa

Jesteśmy stosunkowo młodą i prężnie rozwijającą się firmą. Jak wiadomo branża motoryzacyjna rozwija się niezwykle dynamicznie, dlatego ważnym jest aby iść z duchem czasu.

Samochody są częścią naszego życia. Ciągle śledzimy nowinki związane z chiptuningiem i programowaniem sterowników skrzyń automatycznych. Priorytetem dla nas jest bezpieczeństwo i zadowolenie Klienta, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby był w pełni usatysfakcjonowany z naszych usług. Sprzęt którym dysponujemy, pozwala nam podjąć się każdej modyfikacji, nawet dla najnowszych samochodów.

Dysponujemy sprzętem flagowych producentów urządzeń do odczytywania i modyfikacji sterowników silników i skrzyń automatycznych.
Jesteśmy również oficjalnym dystrybutorem XHP oferującym programy do skrzyni biegów 6HP, 8HP a także DCT 7 biegowych montowanych w BMW.

Nasze atuty

Poza profesjonalnym sprzętem, który ułatwia nam pracę i pozwala świadczyć usługi modyfikacji na najwyższym poziomie, dysponujemy także wykwalifikowaną kadrą pracowniczą. Nasi fachowcy to osoby z pasją, dlatego praca w warsztacie jest dla nich czystą przyjemnością. Wyróżniają ich:

  • pasja do motoryzacji,
  • rozbudowana wiedza na temat modyfikacji pojazdów,
  • maksymalna koncentracja oraz cierpliwość,
  • odpowiednie podejście do klientów – wysoką kultura osobista i otwartość na Państwa potrzeby,
  • terminowość.

Stale podnosimy swoje kwalifikacje i kompetencje. Aby zapewnić Państwu jak najlepszą obsługę, musimy być na bieżąco z wszelkimi nowinkami ze świata motoryzacji. Chętnie uczymy się nowych metod modyfikacji i stawiamy na najlepsze programy od sprawdzonych producentów. Dbamy o bezpieczeństwo i komfort Klienta podczas jazdy samochodem.

Kolejnym atutem jest nasza rozbudowana oferta. Podejmujemy się chiptuningu różnych części i podzespołów, DPF OFF, EGR OFF, AdBlue OFF, modyfikacji sterownika silnika, usuwania sondy lambda, Start – Stop OFF, usuwania Limitera V-MAX, usuwania klapek kolektora ssącego, pełnej diagnostyki i wielu innych czynności. Zapraszamy!

1
3
5
6
9
7